KONST / Litografier / Litografi 9399006
nr 939 9006
Litografi
Oidentifierad konstnär, signerad, Komposition, motivet: 67 x 48, 1978, 59/190
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 februari 2015
kl 18:32:15
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr